Завршена дјечија љетња креативна радионица

15 August 2023

Пригодним свечаним програмом, уз додијелу диплома за учеснике, данас је у простору мале сале Дома културе затворено овогодишње издање дјечије љетње креативне радионице.

Библиотека "Иво Андрић" 12. пут у низу, организовала је љетњу креативну радионицу за дјецу узраста од шест до 15 година, презентујући и неколико нових едукативних образаца.

Задовољство нам је да је, поред већ уобичајених садржаја које су презентоване на досадашњим издањима радионице, овогодишња радионица обогаћена новим садржајима и предавачима. Малишани су у овом издању радионице учили о новим ликовним техникама из примјењених умјетности, о основама стрип умјетности, страним језицима и слично, нагласио је директор Библиотеке Бојан Пецикоза.